ЕЛЕКТРОННЯ АДРЕССА ДЛЯ ВІДПРАВКИ ПРАКТИЧНИХ ЗАВДАННЯ: masha.0674579793@gmail.com

2. Відштовхуючись ногами, підіймайте стегна вгору, поки можете, стискаючи сідниці.
  3. Повільно поверніться на початкову позицію, повторіть.

2. Присідання на стілець

Присідання зміцнюють ноги на корпус, що полегшує щоденні рухи.

Починати присідати з кріслом під собою - хороший старт для подальшого удосконалення вправи.

1. Станьте перед кріслом, ноги на рівні плечей, носочки дивляться злегка в боки.
  2. І починайте присідати, згинаючи коліна, опускаючись, поки сідниці не торкнуться крісла, руки можна виставляти вперед перед собою;
  3. Відштовхніться п’ятками та поверніться на початкову позицію.

3. Відтискання від колін

Відтискання початківця, допоможе зміцнити корпус перед тим, як починати класичні відтискання.

1. Станьте в початкову позицію: долоні міцно стоять на підлозі, опора на коліна;
  2. Підтримуючи пряму лінію від голови до колін, згинайте лікті, опускаючись до підлоги, коліна мають бути під кутом 45 градусів;
  3. Поверніться на початкову позицію.

4. Випади вперед

1. Станьте на позицію, права нога попереду. Права нога має бути опорна, ліва - на носочках;
  2. Опускайтесь, поки праве стегно не буде паралельним до підлоги;
  3. Відштовхніться правою ногою, щоб повернутися в початкову позицію. Зробіть бажану кількість повторів, поміняйте ногу.

5. Планка-"собачка"

Вправа особливо корисна для верхньої частини тіла, особливо для плечей.

1. Станьте в позицію для планки, руки під плечима, ноги близько одна до одної;
  2. Залучаючи корпус, руки та стопи статичні, піднімаємо стегна вгору і стаємо в позу собачки; тіло має формувати трикутник з підлогою. Шия не напружена, погляд скерований на ноги;
  3. Затримайтеся на секунду, поверніться у планку, повторіть.

6. Випади з виправленням ноги

1. Долоні та коліна на підлозі, руки під плечима, коліна під сідницями;
  2. Утримуючи спину прямо, штовхаємо правою ногою уявну стіну позаду, вирівнюючи ногу;
  3. Стопа має залишатися зігнутою, носочки дивляться на підлогу, у верхній точці скорочуємо сідниці;
  4. Поверніться на початкову позицію, повторіть бажану кількість повторів. Те ж повторіть з іншою ногою.

7. Bird Dog

person performing a bird dog

Вправа для всього тіла, що потребує балансу:

1. Станьте на долоні рук та коліна, руки під плечима, коліна під сідницями;
  2. Шия не напружена, одночасно випрямляємо ліву руку й праву ногу, зупиняємось на 2 секунди;
  3. Поверніться на початкову позицію, повторіть з правою рукою та лівою ногою.

8. Ще одна планка

person performing a forearm plank

Вправа для всього тіла, теж потребує балансу і залучає корпус.

1. Станьте в планку, руки не на долонях, а зігнуті в ліктях, тіло формує пряму лінію від голови до стоп;
  2. Впевніться, що низ спини та сідниці не провисають, утримуйтесь так від 30 секунд до хвилини.

9. Махи ногами, лежачи на боці

1. Ляжте на лівий бік, ліва нога випрямлена, стопа відпочиває на підлозі, права стопа теж випрямлена;
  2. Піднімаємо праву ногу, тіло залишається у статиці, стежте за сідницями;
  3. Поверніться в початкову позицію, повторіть бажану кількість разів, повторіть те саме на інший бік.

10. Велосипед

тема: ФУТБОЛ  Зробити доповідь на тему "Футболісти світового класу".

доповідь треба зробити на гугл диску за посиланням:

ІСТОРІЯ ФУТБОЛУ

Футбол – одна з найдавніших ігор людства. Архівні джерела, знайдені в Китаї та Єгипті, зокрема зображення гравців з м’ячем , окремо м’ячі, дають вченим підстави стверджувати, що футбол був відомий людству задовго до нашої ери.Так, англійський професор Барканс (Англія) переконаний, що навіть первісні люди грали в футбол кам’яним м’ячем. Китайцям гра з м’ячем була відома ще понад 5000 років тому. Імператори вважали, що така гра є важливим засобом військової підготовки. Згодом під назвою “Кемарі” футбол із Китаю перекочував до Японії. Тут ця гра стала частиною чисельних релігійних обрядів, але широкого розповсюдження серед населення не здобула. Археологічні розкопки, проведені в Єгипті та стародавній Греції, а також архівні джерела, засвідчують, що там футбол був досить поширений. Так, він згадується у всесвітньо відомій “Одіссеї” Гомера. Ця гра була складовою частиною спартанського виховання юнаків, оскільки вимагала від її учасників прояву сили та елементів боротьби. У стародавній Греції гра з м’ячем мала три назви: “Файнінда”, “Гарпаціон”, “Єпіскурос”. Із літературних джерел відомо, що Софокл, Олександр Македонський, Діонісій також були знайомі з грою у футбол. Існує чимало згадок, що в стародавній Греції в гімназіонах існували спеціальні майданчики для гри, яку організовував і проводив окремий вчитель. Це був дійовий засіб фізичного загартування не лише воїнів, але й оздоровлення усієї нації. К.Гален – римський лікар і природодослідник, писав, що гра з м’ячем забезпечувала фізичну, психічну підготовку найширших мас. Вона, на його думку, є могутнім засобом лікування хворих. Хоч сам Гален мав міцне здоров’я, багато часу віддавав цій грі, оскільки, власне, таким способом вів боротьбу зі старінням.

Відеорозминка перед заняттям футболом ,  за цим посиланням:

ВІДЕО ТРЕНУВАННЯ ВДОМА:

тема: ФУТБОЛ

посилання на зум конференцію:

завдання на 05.05.21; 07.05.21, опрацювати вправи в гугл презентації та виконати тести(відповіді відправляти на єлектронну пошту masha.0674579793@gmail.com)

Основні правила.
  •  Грають на футбольному полі завдовшки 90—120 метрів і завширшки 45—90 метрів. На двох протилежних кінцях стоять ворота (завширшки 7,32 м і заввишки 2,44 м), куди потрібно забити м'яча. М'яч, обвід якого повинен бути 68-71 см, а маса — від 396 до 453 грамів. У момент початку гри тиск усередині кулі має бути від 0,6 до 1,1 атмосфери (600–1100 г/см²).
  • Кількість запасних гравців визначається регламентом змагання і знаходиться у межах від 3 до 7.
  • Рішення судді є остаточними і під час гри не переглядаються. Він сам може змінити рішення, якщо ще не відновив гру.
Для подачі скарг на дії суддів існує регламент змагання і спеціальні комітети, що розглядають дані питання.
  •  Футбольний матч складається з двох рівних таймів по 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами.
За домовленістю тривалість тайму може бути змінена. Проте домовленості потрібно досягти до початку матчу, і ця домовленість не повинна суперечити правилам змагання. Перерва між таймами не перевищує 15 хвилин й указується у регламенті змагань. Регламент змагань може потребувати додаткового часу для вирішення нічиїх.
  •  За правилом 9 футбольних правил, м'яч вважається таким, що «вийшов з гри», якщо він цілком виходить за межі поля, або гра зупинена суддею.
  • Голом називається ситуація, коли м'яч цілком перетнув лінію воріт, розташовану між стійками і під перекладиною, й при цьому команда, що забила гол, не порушила правил.
  • Порушення караються штрафним ударом,вільним ударом,попередженням,видаленням
  • Пенальті — вид штрафного удару у футболі, що пробивається з відстані 12 ярдів (приблизно 11 метрів від воріт). Тільки воротар команди, що захищається, може знаходитись між м'ячем і воротами під час пробиття цього удару. Пенальті пробивається під час звичайної гри. Схожі удари також пробиваються під час післяматчевих пенальті для визначення команди, що проходить у наступний раунд змагань у випадку, якщо матч закінчується внічию. Хоча процес пробиття цих ударів схожий з пробиттям пенальті, вони офіційно не вважаються пенальті; процес пробиття цих ударів відбувається згідно з іншими правилами.
  • Вкидання м'яча є одним із способів відновлення гри. Гол, забитий безпосередньо після вкидання, не зараховується. Вкидання призначається у випадку, коли м'яч повністю перетне бокову лінію поля, з місця, де м'яч перетнув лінію на користь команди-суперниці гравця, що останнім торкнувся м'яча.
  • Удар від воріт призначається, коли м'яч, останнього разу торкнувшись гравця нападаючої команди, повністю перетнув лінію воріт, і гол не був забитий. Якщо ж м'яч пішов за лінію воріт від гравця команди, що оборонялася, призначається кутовий.
  • Кутовий удар є одним з найнебезпечніших стандартних положень. Команди часто відпрацьовують тактику у захисті й нападі при пробитті кутових ударів. Оскільки всі відстані наперед відомі, то грамотно пробитий кутовий удар стає прекрасним шансом забити гол. Найчастіше м'яч з кутового навішують у штрафний майданчик, де високі футболісти або відразу прагнуть пробити по воротах, або скинути м'яч під удар партнерові. Рідше подають м'яч низом, але через велике скупчення гравців при кутових опанувати м'ячем буде складніше.
різновиди футболу

Існує безліч різновидів футболу, переважно з меншим числом гравців — у тому числі футдаблбол (грається двома м'ячами)